Kilka słów o nas

Biuro Obrotu Nieruchomościami i Administracji GALICJA U.A. Łankiewicz Sp.J. w Tarnowie (licencja zawodowa 2804) od 1997 roku zajmuje się profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Oferujemy pośrednictwo w najmie, zakupie lub sprzedaży lokali użytkowych, powierzchni handlowych, jak również biur, magazynów, działek inwestycyjnych, budynków i gruntów na terenie małopolski oraz całego kraju.

Nie poprzestajemy jednak na uzyskanym na przestrzeni lat doświadczeniu, stale podnosimy nasze kwalifikacje. Decydujący jest sposób, w jaki obsługujemy Naszych Klientów. Rozumiemy dokładnie czego Klienci naszego biura od nas oczekują oraz kładziemy nacisk na zapewnieniu bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.

Zaufali nam

Świadectwem tego są setki zadowolonych z Naszych usług Klientów. Od samego początku działalności, oprócz Klientów Indywidualnych, współpracujemy również z Instytucjami. Od początku naszej obecności zaufało nam liczne grono klientów. Do Naszych kontrahentów należeli między innymi:

Oferta

Nasza oferta to atrakcyjny portfel nieruchomości komercyjnych o charakterze handlowym, biurowym i magazynowym. Posiadamy także obiekty mieszkaniowe.

Proponujemy współpracę oraz usługi w zakresie:

  • pozyskiwania nieruchomości wg zapotrzebowania Kontrahentów,
  • pośrednictwo w wynajmie i sprzedaży każdej nieruchomości, ustalania stanów prawnych nieruchomości,
  • komercjalizacją całych obiektów handlowych, usługowych i biurowych
  • wyszukiwanie nieruchomości w całym kraju pod potrzeby instytucjonalnego oraz indywidualnego
  • doradztwa i obsługi inwestycji, prowadzenia negocjacji cen,
  • sporządzania umów najmu, przygotowywania protokołów zdawczo - odbiorczych,
  • pozyskania dogodnego kredytu hipotecznego

Na specjalne życzenie oferujemy profesjonalne doradztwo związane z zawieranymi umowami najmu/kupna/sprzedaży pomiędzy Stronami transakcji.

Naszymi atutami jest doświadczenie i znajomość realiów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz indywidualne traktowanie naszych Klientów. Staramy się, aby przedstawiane przez Nas oferty były ściśle dostosowane do kryteriów, jakie zostały określone przez Klienta. Istotnym atutem dla naszych Klientów jest również nasza mobilność oraz znajomość specyfiki praktycznie wszystkich miast w Polsce liczących ponad 20.000 mieszkańców. W przypadku potrzeby bardzo szybkiego znalezienia znacznej ilości ofert dla Klienta deklarujemy skupienie całej naszej pracy na dostarczeniu ciekawych ofert w możliwie najkrótszym czasie.

Dużą uwagę przywiązujemy do postępowania zgodnie z etyką w naszym biznesie. Cenimy sobie długofalową współpracę i zaufanie, jakim jako pośrednik jesteśmy obdarzani przez naszych Klientów. Współpracujemy z grupą największych deweloperów w Polsce oraz z większością liczących się i cenionych przez właścicieli najemców takich jak banki, drogerie, sklepy sieciowe, restauracje. Naszymi potencjalnymi Nabywcami / Najemcami są zarówno przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne. Są to Klienci, którzy zapewniają krótki proces podejmowania decyzji i zaplecze finansowe pozwalające bez utrudnień sfinalizować transakcję, jeżeli oferta jest dla Nich interesująca. Naszą rolą w tym procesie jest zapewnienie, aby transakcja była satysfakcjonująca dla obu Stron.

Oczekując zapytań z Państwa strony oraz licząc na owocną współpracę w zakresie naszej działalności pozdrawiamy!

Skontaktuj się już dzisiaj z nami!

Zadzwoń